Material realizat cu sprijinul financiar al Mecanismului Financiar al SEE 2014 – 2021. Conținutul acestuia (text, fotografii, video) nu reflectă opinia oficială a Operatorului de Program, a Punctului Național de Contact sau a Oficiului Mecanismului Financiar. Informațiile și opiniile exprimate reprezintă responsabilitatea exclusivă a autorilor.


PROIECT DE MOBILITATE

În domeniul învățământului profesional și tehnic numărul 2020-EY-PCVET-0003 în cadrul Programului de burse de educație pentru ucenicie și antreprenoriat pentru tineret în România finanțat prin Granturile SEE 2014-2021.

Project for mobility in the field of vocational and tehnical education number 2020-EY-PCVET-0003 within the Program of Education Scholarships Apprenticeship and Youth Entrepreneurship in Romania funded by the EEA Grants 2014-2021.

1.Prezentare proiect

3. Rezultate selecție participanți

4. Plan comunicare-diseminare

5.Plan implementare

6.4.Certificate de participare

6.5. Certificate Europass

7.Galerie cu imagini

din activitatea de instruire practică la agentul economic